Beta Ayakkabı'dan Aldığım Botun Derileri Koptu!

Muharrem O. |

Geçen sezon bitiminde eşime aldığım botun bir süre sonra derileri koptu. Firmaya botu götürdüğümde botu sezon başında getirmemizi söylediler. Yaklaşık 35 gün önce botu Maltepe park avmde bulunan mağazalarına bıraktım. En geç 30 gün içinde tadilat olacağını söyleyip ürünü aldılar.

25. gün gittiğimde ürünün geldiğini söylediler ama bir türlü bulamadılar. Yarın size kesin haber veririz diyerek yolladılar ama aradan 10 gün geçmesine rağmen haber vermediler. 35. günde ben tekrar gittiğimde yine geldiğini ama yine arayarak bulamadıklarını firmaya döneceklerini yine arayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Firma Tamir - Tadilat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem O.
  11 Mart
  13:44

  yalan bilgi

 • Muharrem O.
  03 Ocak
  14:08

  Sinüs yapilmadi beklenildiği gibi ben aradım. Urun kaybolmuş gidin urun kadar çek alin üstüne para vererek yeni urun seçin diyorlar. Böyle bir uyaniklik olabilirim hem ürünü kaybediyorlar hem de bundan kazanç sagliyorlar. Beta bunu politika haline getirmiş. Tadilata urun gönderiyorlar sonrada kaybettik bir o kadar daha para verin yenisini alin şekliyle tüketiciyi sömürüyorlar.ya çalışanlarin davranislari. Dovmedikleri kaliyor insani

 • 02 Ocak
  07:43

  Sayın Muharrem O.,

  T0471500493 nolu servis formu ile mağazamıza bırakmış olduğunuz ürününüz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özürlerimizi iletir, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA