21 Ekim 2016

Beta Ayakkabı'da Hatalı Tasarım.

Bir dolu para verip yaz başında babet aldım. 1-2 hafta sonra yürürken ayağımdan çıkmaya başladı. Ayağı tutan fazla bir kısmı olmadığı için genişleyince de artık ayağımda durmuyor. Beni bunu belirtip gönderdim. Hiçbir sorun yok deyip geri gönderdiler. Sorun olmasa niye göndereyim. Ben dünyanın parasını bir ayakkabıyı 2 hafta giymek için mi verdim. Anlatmaya çalışıyorum dinlemiyorlar bile. En pahalı Çin markası. Ayakkabıdan anlamıyorlar. Biraz şekil verip giydiriyorlar.

Suna 636 Okunma

Cevaplar

  • Suna 24 Ekim 2016

    Genisleyince ayaktan çıkan bir tadarım sorun var demektir. Papağan gibi aynı şeyi tekrarlayacağınıza söylediklerimi okuyup anlamaya çalışın biraz.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Suna A., Bilinçli bir tüketici olarak şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Doğal deri olan tüm ayakkabıların, kalıba göre yapıldığını ve giydikten sonra ayak şeklini alarak form kazandığını belirtmek isteriz. Yapılan inceleme sonucunda, ürünün üretimi ile ilgili hata bulunmadığı, ürünün tamamen ayağın hareket ve yapısına göre şekillenmiş olduğu ve oluşan esnemenin, kullanımla beraber oluşan doğal bir esneme olduğunu belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunar, keyif dolu günler dileriz. Saygılarımızla BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön