25 Ekim 2016 #6779725

Deforme Olan Beta Ayakkabı

Ben Beta'dan ayakkabı aldım. Ayakkabıyı iki kere giydim, ayakkabı deforme oldu. Ayakkabı ayağımdan çıkmaya başladı. Ayakkabıyı almış olduğum Forum İstanbul'da ki Beta'ya getirdim 15 gün olmadan, fakat ayakkabının bana tamir edileceği söylendi. Ben kendilerine tamir değil değişim istiyorum dediğim halde. Ayakkabı yine berbat bir şekilde yine mazağa gönderilmiş. Ben ürünü almadım, ayakkabı hala mağazada durmakta.


Bir de şunu merak ediyorum, firmanın bir fikir vermesini istiyorum. Varsayalım ki ayakkabı ayağımdayken yağmur yağdı, ne yapmak gerekiyor ayaklarımı omuzuma mı, yoksa elime mi almam gerekiyor? Cevap istiyorum. Bir de şunu belirteyim; firmayı tüketici haklarına vermiş bulunmaktayım.

Emine 608 Okunma

Cevaplar

  • Emine27 Ekim 2016

    Bana verdiğiniz cevapta müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz n bu nasıl bir memnuniyet sunmak anladım bir de ayakkabı zaten iki kere giyilmiş yok üstüne basılmış falan bahane siz malınızın arkasında durmuyorsunuz bir de 120 TL için müşteri kaybediyorsunuz yazık ben yasal işlemlere başladım zaten mağazaya verdiğim ayakkabıyı oradan alacağım ve tüketici haklarına vereceğim ve tekrar ürünü size mağazaya götürecem ben istemiyorum sizin ürününüzü parayı da size bağışlıyorum.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Emine U., Bilinçli bir tüketici olarak şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, kendimizi geliştirebilmek ve ürünlerimizi değerlendirebilmek adına bizim için çok büyük önem taşımaktadır. Arka kısımlarında (fort) oluşan çökme şikayeti ile gönderilen ürününüz tarafımızca incelenmiştir. Yapılan incelemede, ürününüzün kullanıma bağlı olarak giyilirken arka fort kısımlarına basılmasından dolayı, fortlarının çöktüğü tespit edilmiştir. Değerli bir Beta müşterisi olarak sizi memnun etmek bizim için çok önemli bir husustur. Bu nedenle tadilatı mümkün olduğu sürece sizlere her konuda yardımcı olmak önceliğimiz olmasına rağmen, söz konusu ürününüz kullanım kaynaklı deforme olmasından dolayı teknik olarak tadilatının mümkün olmadığını üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar, keyif dolu günler dileriz. Saygılarımızla BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön