17 Ekim 2017
Yorum Yap
#9698150

Beta Ayakkabı'nın Kısa Sürede Derisi Soyuldu!

24.09.2017'de doğum günü hediyesi olarak eşim (N** H** ) Optimum mağazanızdan bir çift ayakkabı satın aldı. Akabinde ayakkabıda önce çok fazla dikkatimi çekmeyen ufak bir nokta belirdi, sol ayağımın topuk kısmındaydı, 1 hafta kadar ayakkabıyı kullandım ve hafta sonunda ayakkabının topuğundaki noktacık iyice açılmış durumda karşıma çıktı. Bu bir deri soyulmasıydı. 2 hafta boyunca hastaydım ve bir türlü mağazanızı ziyaret edip ayakkabıyı getiremedim (Talep ederseniz doktor raporlarımı da getirebilirim).


Mağazanızı ziyaret ettiğimde (Optimum Outlet) , değişim yapamadıklarını fabrikaya iletmeleri gerektiğini söylediler. Ayakkabıya ihtiyacım var ve değişim talep ediyorum. Gözle görünen (sol ayakkabıda) ve sağ ayakkabıda sorun olmayan, sadece sol ayakkabıda deri soyulması var, acil dönüş rica ederim. Ürün mağazanızda olduğundan fotoğraf gönderemiyorum.

Burak 610 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi26 Ekim 2017

    Sayın Burak H., Servis takip numaranızı bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla BETA

  • Burak26 Ekim 2017

    Konuyla ilgili halen dönüş yapılmamıştır. Eskiden müşterisiyle birebir ilgilenen bir firmaydınız çok üzgünüm, mağazanıza gittiğimde ayakkabının boyalı geri geldiğini gördüm, deri soyulması olan bir ayakkabıda değişim olması gerekirdi. Ayakkabıyı herhangi bir yere sürtmüş olsam yıpranma olurdu, yırtık ya da çizik olurdu, hiçbiri mevcut değil. 2. gönderimim sonundada değişim olmazsa Hakem Heyetine taşıyacağım konuyu, 2 aydır ayakkabıyı kullanamadığım içinde yasal faiz talebinde bulunacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler