14 Haziran
#12109762

Beta Ayakkabı Yardım Bekliyorum Ulaşamıyorum Kimseye...

İstanbul 212 AVM'de bot aldım. Çok fazla giymememe rağmen yüzeyinde yırtılmalar oluştu. Buradaki şikayetleri okuyarak müşteri ile iletişime geçtim gayet anlayışla karşıladılar ayakkabımı göndermemi tamir yapılıp gönderileceğinden bahsettiler daha sonra ayakkabım 1 ay gelmeyince defalarca Beta müşteri hizmetlerini arayarak ayakkabımın gelmediğini bildirdim aynı anda kargo şirketi ile de irtibat kurarak ulaşmadığını bildirdim ayakkabımın kaybolduğunun farkına varılarak bana en yakın Beta mağazasına gitmemi oradan istediğiniz değişimi yapabileceğimi dile getirdiler ve sistemde gözüküp gözükmediğini sordum herhangi bir sorun olmayacağını dile getirdiler çok şaşırdım bu kadar ilgilendiklerini ve teşekkürlerimi ilettim. Ve bugün Adana Optimum mağazasına giderek durumumdan bahsettim sistemde gözükmediğini dile getirdi çalışan arkadaş defalarca Beta müşteri temsilcisi ile kurmaya çalıştım ama hüsran hiçbir şekilde irtibat kuramadım.

Süleyman Süleyman 1.419 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Süleyman18 Haziran

    Müşteri hizmetleri tarafından hiçbir dönüş yapılmadı. Ben defalarca aramaktan usandım aramalarıma cevap verilmemektedir.

  • Süleyman13 Haziran

    Beta müşteri temsilcisi ile irtibat kurabilen var mı? Beta temsilcisi ile irtibat kuramadığınız vakit ürün iadesi veya herhangi bir prosedürde ne yapıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz? Bu nasıl bir firmadır Allah aşkına ayakkabı aldığıma bin pişman

Ziyaretçi Yorumları