04 Nisan 2013 #1724765

Beta Ayakkabı Tadilat İçin Verdim 45 Günde Aynen Geri Geldi!

17 Şubat 2013 tarihinde NATA VEGA BETA'dan 145 TL ye aldığım deri botun tekinin ön kısmında 1 tane kabarma vardı. Ben bunu alırken farkedemedim. Ufak birşey deyip sineye çektim 2 gün giydim. Ama diğer tekinde de ortaya çıktı bu kabarmalar. Hafta sonu Kızılay BETA'ya götürüp durumu izah ettim. Haklısınız deyip botu aldılar ve tamir için İstanbul'a yolladılar.


30 gün içinde tamir olacağı ve haber verileceği söylendi. Kış ortasında mağdur oldum. 30 gün oldu haber yok. Nihayet 2 Nisan tarihinde ben aradım "Gelmiş" dediler. Botun kutusundaki mektupta "Deri ürünlerin bu şekilde kabarma yapabileceği bunun normal olduğu" yazıyordu. Ben bunu kabul etmiyorum, değişim veya para iadesi istiyorum.

Selim 152 Okunma

Cevaplar

  • Selim04 Nisan 2013

    Telefonuma hiçbir mesaj gelmedi. "Malzeme ya da üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlendiğinden" demişsiniz. Yalan mı söylüyoruz. Deri malzeme su ile temas ettiğinde kabarabilir diye yazmışsınız mektuba. Deri malzeme suyla kabaracaksa niye deri alıyım ben. Biraz daha kullandıktan sonra iyice kabarmayacağı ne malum? BETA markasına güvenip almıştım oysaki. Görüntüyü bozmasa hiç uğraşmam ama kötü görünüyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Saygılar.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Selim K., 24.02.2013 tarihinde Kızılay mağazamıza bırakmış olduğunuz ürününüz ile ilgili olarak; merkezimizde üretim departmanımız tarafından yapılan incelemenin ardından 08.03.2013 tarihinde ürününüz mağazamıza gönderilmiş ve 10.03.2013 tarihinde mağazamız tarafından SMS ile bilgilendirilmiş bulunuyorsunuz. Yapılan incelemeler neticesinde; ürününüzün malzeme ya da üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlendiğinden; değişim / iade talebinizi olumlu değerlendirememekteyiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön