22 Ocak 2014 #2248038

Beta Ayakkabı Para İadesi Yapmıyor

Ordu Beta Ayakkabı şubesinden aldığım çantada kusurlu çıktı. Gönderdik fabrikaya tam 25 gün bekledim. Sonuç çantanın iadesinin kabulü çıktı. Bana başka bir şey almam söylendi yani başka bir şey almaya resmen zorlandım. Neden ihtiyacım yokken başka bir şey alayım, ben paramın iadesini istiyorum dedim ama bunun mümkün olmayacağını ısrarla yinelediler.


Daha sonra fatura ya da fiş istediler para iadesi için. Benden ürünü fabrikaya yollarken istemedikleri şeyi neden para iadesi istediğimde talep ediyorlar. Tabi bu arada ben fişimi kaybettiğimi söylediğim için pasifize etme ve yıldırma politikası uygulanıyor.

Sezgin 206 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi30 Nisan 2014

    Merhabalar Sezgin Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgililer ilgili birimlerimizce kontrolünün yapılması adına gerekli şikayet kaydınız oluşturulmuştur.Süreç hakkında tarafınıza bilgi verilmesi adına en kısa sürede sizin ile iletişime geçilecektir. Bilgilerinize sunar, Keyifli günler dileriz betashoes.com

  • Sezgin26 Ocak 2014

    Ben bu kadar duyarsız ve kaba bir firma görmedim. Sorun çözmeyi bırakın sorunu daha da büyüterek kabullenmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Zaten ilgili birine ulaşmak mümkün bile değil; hadi ulaştınız diyelim onlar da dijital bir kayıt gibi konuşuyor sorununuzu sanki taş bir duvara anlatıyorsunuz. Yazıklar olsun diyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön