26 Mart 2013 #1707479

Beta Ayakkabı Kayan Ayakkabı İle İlgilenmedi!

Nautilus Beta ya gittim ve "tabanı kaymayan çizme" almak istediğimi söyledim. Daha önce başka bir firmadan aldığım bir ayakkabıyı bu nedenle giyemediğimi anlattım yani tek önemli kriterim buydu. Çizmeyi aldım ve maalesef ıslak zeminde ciddi biçimde kayıyordu.


Hemen geri götürdüm 1 hafta olmamıştı durumu anlattım, gelen cevapta termal tabanda kaymanın normal olduğu yazıyordu, Nautilus'taki satıcıya ben kayma konusunu özel olarak belirterek aldığımı söyledim, sonuçta son derece ilgisiz, sert ve baştan savmacı bir tutumla bizim problemimiz değil dediler.

Nazmiye 117 Okunma

Cevaplar

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Nazmiye Ç., Beta olarak müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu nedenle; memnuniyetinizi sürekli kılmak ve daima arttırabilmek adına tüm departmanlarımızın son derece özveri ile çalıştığını bilmenizi isteriz. Yeni ürününüzü keyif dolu günlerde kullanmanızı temenni ederiz. Saygılarımızla, BETA

 • Nazmiye04 Nisan 2013

  Ayakkabı değişim işlemi gerçekleşti, çalışanlar çok yardımcı oldular. Beta ayakkabılarını rahat ve kullanışlı olduğu için tercih ediyordum ek olarak bir şikayet olduğunda gösterilen ilgi ve çözümcü yaklaşım için teşekkür ederim.

 • Nazmiye03 Nisan 2013

  Merhaba, şikayetim hakında 1 Nisan pazartesi geribildirim alacağımı bildiren bir mail aldım, bir gelişme olduysa tarafıma bildirilmesini rica ederim. saygılarımla.

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın ÇELEBI, Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. 27.03.2013 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelere istinaden, sorunun çözümüne yönelik bilgiler tarafınıza aktarılmıştır. Beta olarak, müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. Memnuniyetiniz artarak devam etmesi adına gerekli aksiyonların alınacağını bilmenizi isteriz. Keyif dolu günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön