20 Temmuz 2015

Beta Ayakkabı İade Talebim!

Babalar günü'nde ürününüzü aldım ve yaklaşık 4 gün giydikten sonra derisi attı ve ürün yıprandı 4 gün sonunda ürünün değişimi için torium şubesine bıraktım ve yaklaşık 20 gün sonra iade onaylanmamış, böyle bir kurumsal firma ilk defa görüyorum ve sizi ayakta alkışlıyorum, alkışlamakla kalmıyorum.,sizin için tüketici olarak yasal işlem başlatıyorum.

Ayrıca Facebook Twitter ve çeşitli sosyal medya yayınları üzerinden forum sitelerinde bu durumu yayıyorum, duymayan kalmayacak, bir daha Beta'dan benim çevrem ve ulaştığım insanlara ürün aldırmayacağım, böyle müşteri memnuniyetini hat safhada tuttuğunuz için size bir kez daha bravo.

Arslantürk 585 Okunma

Cevaplar

  • Arslantürk22 Temmuz 2015

    14 gün içinde cayma hakkı olan ayakkabıyı geri almayıp tamir edip bakım yaptığını iddaa edip bana tekrar geri yollayarak çözüm ürettiğimi sanan firma buradan da çözüme Yönelik bir cevap verdiğini zannediyor! Ben 4 günlük ayakkabımı tamir değil değişim istiyorum ve örnek teşkil etsin diye tüketici haklarına başvurumu sağlıyorum böyle firmalardan ayakkabı almayın arkadaşlar yazık!

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Sayın ARSLANTÜRK O., Telefon görüşmemize istinaden; gerekli açıklamalar / bilgilendirmeler tarafınıza aktarılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla BETA

  • Arslantürk18 Temmuz 2015

    Ayrıca ayakkabı hala mağazanızda alın tepe tepe kullanın;)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön