30 Mart 2016
Yorum Yap
#5205439

Beta Ayakkabı Haksız Kazanç Sağlıyorlar

Ankara A city AVM şubesinden almış olduğum ürünü özel ürün 2 yıl garantili diye satışa çıkaran firma satış personelininde yalan ve yanlış konuşması ile satış sonrası hizmet noktasında bizler yetkili değiliz ve yapacak bir şey yok gibi kelimeler kullanarak Beta Ayakkabı'nın ne kadar güven duyulacağını ve hassasiyetini göstermekle birlikte insanlar üzerinden çok güzel haksız kazanç sağladığını ortaya koyuyor.
Bahse konu şikayet ise;
Almış olduğum Wall Street English ürünün tabanın çok kısa bir sürede delinmesi ve yanlardan açılması ile topuk kısmının deforme olması ve deride çatlaklıklar olması aldığım ürünün açıklamasında ise Tabanlar, Beta Ayakkabı için özel üretilmiş %100 doğal köse ledir. Ökçesi köseleden olup aşınma kısmı doğal kauçuktan üretilmiştir. Taban dikişinde keten iplik kullanılmıştır. Gibi açıklamalar yazmaktadır sizleri tercih etmemizdeki amaç kurumsal olmanızı düşünmemiz.

Enis Enis 505 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi31 Mart 2016

    Sayın Enis T., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Değişim talebi ile göndermiş olduğunuz ürününüz, tarafımızca incelenmiştir. Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, ürünün ayağa uyumsuzluğunda veya kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir. Şikayetiniz üzerine, üretim departmanımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda; ürününüzün malzeme, kalıp ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlenmiştir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, ürününüzün genel bakımının yapıldığını ve bu şartlarda değişim talebinizi olumlu değerlendiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla BETA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler