17 Aralık 2014

Beta Ayakkabı Değişimi Red Ediyor

O kadar çok aradım, defalarca süreci hızlandırmalarını rica ettim. Yok! Beta kesinlikle müşterisini dikkate almıyor. 3 hafta oldu değişim isteyeli. İade değil, değişim istedim. Görünen köy kılavuz mu ister? Neyini inceliyorlar anlamadım. 4 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm. Her seferinde inceleniyor, bilgi verilecek diye gönderiyor. Yahu ben bu botu kestim mi, ne yaptım? Artık bıktım, usandım. Bir daha kesinlikle Beta'dan alışveriş yapmayacağım. Kış geçti, ortada bot yok. Paranla rezil olmak diye sanırım buna deniyor. Kendilerini nasıl affettirebilecekleriniyse hiç bilmiyorum.

Fatma 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Fatma24 Aralık 2014

    Çözüm için hala hiçbir şey yapılmadı. Göndereceğiz dediler 19 Aralık 2014'te; ancak elime ulaşan(PARASINI ÖDEMİŞ OLDUĞUM) hiçbir ürün yok. Kış geçiyor, belki modası da geçecek ürünün. Ama hala kullanamadım!!!!

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın Fatma G., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Telefon görüşmemize istinaden gerekli bilgilendirmeler / açıklamalar tarafınıza aktarılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön