26 Aralık 2015 #4500498

Beta Ayakkabı Ayıplı Malı İade Almadı!

12 Eylül 2015 tarihinde Cepa AVM Beta mağazasından 119,90 TL'lik bir ayakkabı aldım. Toplam iki kez 1-2 saat giydim ayakkabı bağlantı yerinden koptu bunun üzerine 8 Ekim 2015 tarihinde mağazaya gidip ürünün ayıplı olarak değerlendirilmesini ve paramın iadesini istedim. Ürün isteğim dışında tamir edilerek paramın iade edilmeyeceği söylendi.


Bende beta genel müdürlüğünü aradım onlarda ilgilenmeyip 11 Kasım tarihli bir yazı ile üründe kusur yok dediler. Şimdi soruyorum hangi ayıpsız ürün iki kere giymeyle kopar ve ayıplı sayılmaz. Üstelik tüketici hakları mahkemesine müracaat için teknik rapor istememe rağmen onu da göndermediler.

Kevser 212 Okunma

Cevaplar

  • Kevser28 Aralık 2015

    Şirket politikanız gereği bir ayakkabı da 1 ay içinde oluşacak kusur neticesinde ayakkabıyı koşulsuz şartsız iade politikanızın neden işlemediğini, neden ayıplı malınıza sahip çıkmadığınızı, üstelik sizden ayakkabının kusuruna yönelik teknik rapor istememe rağmen neden genel bir cevap verdiğinizi anlamadım. Haksızlığa devam ediyorsunuz. Lütfen şahsıma bantı kopan ayakkabının teknik raporunu ve ne işlem yapıldığını yazılı olarak gönderiniz. Bakım için değil sandalet koptuğu için iade etmiştim.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sayın Kevser O., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Değişim talebi ile göndermiş olduğunuz ürününüz, tarafımızca incelenmiştir. Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, ürünün ayağa uyumsuzluğunda veya kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir. Şikayetiniz üzerine, üretim departmanımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda; ürününüzün malzeme, kalıp ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlenmiştir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, ürününüzün tadilatının yapıldığını ve bu şartlarda değişim talebinizi olumlu değerlendiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön