17 Mart 2017
Yorum Yap
#8061187

Beta Ayakkabı Ayıplı Mal Kategorisindeki Ayakkabıyı Değiştirmemekte Israr

Aldığım ayakkabının ilk 1-2 ayda iç astarı deforme olup yırtıldı ve dil kısımları içeriye kayıyor ve çorabım göründüğü için giyemiyorum. Ürünün değiştirilmesi gerektiğini, kullanıcı hatası olamayacağını ve ayıplı mal kategorisinde olduğunu belirttim firmaya. 2126714076-134 Dahili H*** Hanımın numarasını verdiler ama ulaşılmıyor.


Ayakkabı servisten geldiğinde ürünün yırtılan astar kısımları sert bir plastikle onarılmaya çalışmış ve dil kısımları ütülenmiş, kaldı ki ütülemenin dil kayması problemiyle yakından uzaktan alakası yok.


Ayakkabı ayağıma olmuyor ve onarılan kısmı ayağımı acıtıyor ve de dil kısımları hala içeriye kaydığı için çorabım görünüyor. Firmanın ürünü değiştirmemekte ısrar ediyor. Bu şekilde ürünü zaten kullanabilmem mümkün değil. Ürünü 2.kez firmaya yolladım. Değişim hakkının verilmesini ve hakkımın korunmasını talep ediyorum.

Onur 494 Okunma

Cevaplar

  • Onur19 Nisan 2017

    Teslimat veya değişiklik hakkı için belirtilen 30 gün süreyi geçirmiş bulunmaktadırlar. Ayakkabıyı teslim ettiğim 12.03.2017'den bu yana hiçbir geri dönüş yapılmamıştır.

  • Onur21 Mart 2017

    Ayakkabının dil kısımlarının dikilerek tarafıma gönderilip kullanmamı önermeniz kabul edilemez. Ayakkabının dil kısımları orjinalinde dikişle tutturulma durumu yoktur. Aksi takdirde yanıltmaya girer. Benden kaynaklanmayan bir problem için buna mecbur etmeniz etik değil ve ticaret hukukuna aykırıdır. Cevabınızı bekliyorum.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi21 Mart 2017

    Sayın Onur M., Tarafımıza tekrar gönderimini sağlamış olduğunuz ürününüz; inceleme aşamasındadır. Konuyla ilgili en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla BETA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler