20 Şubat 2013 #1642893

Beta Ayakkabı Ayakkabının Tabanı Patladı!

Yüksek topuklu bir ayakkabı aldım. 10 gün içinde plastik tabanı sökülmeye/patlamaya başladı, özellikle ön kısmı fare kemirmiş gibi gözüktü. giyilmesi mümkün değil. netice de converse ayakkabısı değil, eskidikçe güzelleşsin. ne değişim ne de iade kabul ettiler. cvp için 1 aydan fazla beklettiler,tadilat bile yapmadılar. kullanıcı hatasıymış.


Dağa tırmandım ya ondandır. tadilat için gönderdikleri ayakkabı da eski halinden daha kötü gözüküyor. beta ayakkabıları çok kalitesiz. herkes aynı şeyden şikayetçi. müşteri hizmeti 0. ayakkabı değil, 300 tl'ye tek kullanımlık sarf malzeme satıyorlar sanki.

Pınar 97 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın YAYLACI, 05.10.2012 tarihinde satın almış olduğunuz ve 28.12.2012 tarihinde mağazamıza bırakarak ''burun platform kısmında erime / deformasyon'' şikayeti ile merkezimize göndermiş olduğunuz ürününüz üretim departmanımız tarafından detaylı olarak incelenmiştir. Telefonda da belirtmiş olduğumuz gibi; yapılan incelemeler sonucunda ürününüzün malzeme ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı, şikayet konusu olan burun platform kısmındaki deformenin kullanım kaynaklı meydana geldiği belirlenmiştir. Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, ürününüzün genel bakımı yapılmıştır. Yukarıda belirtilen koşullar sebebi ile söz konusu ürününüze ilişkin değişim / iade talebinizi olumlu değerlendirememekteyiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön