23 Aralık 2014

Beta Ayakkabı Ayakkabı Çorabımı Boyuyor

Adana optimum Beta mağazasından bot almıştım, yeni yeni giymeye başladım. Sabah bembeyaz giydiğim çorabım gün sonunda altı siyah oluyor. Bu neyin boyası anlamadım ve hiç hoşuma gitmedi. Yeni ayakkabı neden çorabımı boyuyor? İstemiyorum ben bu ayakkabıyı, lütfen gereği yapılsın.

Dilek 587 Okunma

Cevaplar

  • Dilek23 Aralık 2014

    Ben size bırakacağım siz 15-20 gün süründürdükten sonra imalat hatası yoktur diyip geri göndereceksiniz ben başıma gelecekleri iyi biliyorum yaşadım çünkü. başka markalar bir sorunum var dediğimde direk iade yoluna gidiyor beta markasını ilk defa denemiştim bir daha da asla!

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi23 Aralık 2014

    Sayın Dilek T., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Ürününüzü, size en yakın Beta mağazasına bırakabilirseniz arkadaşlarımız merkezimize incelemeye göndereceklerdir. Üretim departmanımız tarafından yapılacak incelemenin ardından konu ile ilgili dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön