31 Ekim 2016 #6807712

Beta Ayakkabı Aldığım Cüzdanın İki Ayda Kenarları Soyuldu

Aldığım deri cüzdanın dikiş yerleri üzerinden çevresi tamamen soyulmaya başladı. İlk gönderdiğimde etrafını boyayıp tekrar gönderdiler. Bunun doğru olmadığını söyleyerek ikinci kez inceleme sonrası kullanım hatası düşündüler. 2 ayda eğer çantada taşınan bir cüzdan böyle oluyorsa neden bir başka markanın cüzdanı son 5 yıldır aynı yerde taşınmasına rağmen bu görüntü oluşmadı merak ediyorum. Beta Ayakkabı'yı bu özensiz ürünlerinden ve tavırlarından dolayı kınıyorum.

İlknur 818 Okunma

Cevaplar

  • İlknur04 Kasım 2016

    Bana gönderdiğiniz ikinci inceleme sonucunda da aynı savunmayı yapmıştınız fakat ben bir cüzdanın 2 ayda normal bir çanta içinde taşınarak bu hale geleceğine inanmıyorum. Öyle olsaydı diğer cüzdanlar aynı kullanma şekliyle yıllarca bir şey olmadan kalmazdı. Sizin savunmasına göre ben bundan sonra sizden aldığım cuzdanlari bir muhafaza içinde filan saklayacağım herhalde... .Sonuç olarak bu açıklamanızi etik ve mantıklı bulmuyorum. Bundan sonrası için tüketici haklarına başvurmayı bir daha beta markalı hiçbir ürün almamayı ve üye olduğum binlerce üyeli sosyal medya gruplarında da bu olayı ve tavrı paylaşmayı düşünüyorum.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın İlknur Ç., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Değişim talebi ile göndermiş olduğunuz ürününüz, tarafımızca incelenmiştir. Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir. Şikayetiniz üzerine, üretim departmanımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda; ürününüzün malzeme ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlenmiştir. Bu şartlarda değişim talebinizi olumlu değerlendiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi haftalar dileriz. Saygılarımızla BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön