26 Kasım 2013

Beta Ayakkabı Yöneticisi İade Kabul Etmedi!

23.11.2013 tarihinde Cepa AVM Beta Ayakkabı Mağazasından ayakkabı almış bulunduk. 24.11.2013 tarihinde ayakkabıyı iade etmek için mağazaya götürdük fakat kampanyalı ürünlerin iade edilmeyeceği bilgisi verildi. Oysa ki mağazanın hiç bir yerinde böyle bir bilgi veren tabela bulunmuyor.

Alırken hiç bir personel de bu şekilde bilgi vermedi. Firmanın web sitesindeki iade şartlarında da böyle bir madde bulunmuyor. Mağaza Müdürünün iletişim eksikliği sorunları yüzünden ben de onun seviyesine inerek tatsız bir tartışma yaşadık. Sonuç olarak birbirimizi rencide ettikten sonra iade yapıldı ama iş işten geçti. Bu tür davranışlar sergileyen Mağaza Yöneticileri Cepa’nın da kalitesini düşürmektedir.

Yusuf 69 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi27 Kasım 2013

    Sayın Yusuf Ş., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiş olup titizlikle değerlendirilmeye alınacaktır. Bir daha aynı sorunların yaşanmaması adına gerekli tüm uyarıların yapılacağını bilmenizi isteriz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön