Beta Ayakkabı Yeter Artık Bıktım Sizden.

Bedir Taha Y. |

Bu bir değil iki değil 3. defadır ayakkabımın içine edip gönderiyorsunuz. Astarı için gönderdiğim Ayakkabının dıșıyla alakalı bir sorunum olmamasına rağmen saçma bir şekilde boya vurularak nubuk ayakkabı neredeyse rugana çevrildi. Kabul etmediğim için tekrar geri gönderildi ve zımpara işlemi uygulanmış ve ayakkabıda ağır zımpara izleri çizikler ve tutkal izleri olmuş. Müşteri hizmetleri sanırım benimle dalga geçiyor. Bunun kullanıma bağlı olduğunu söylüyor. Ayakkabının nubuktan rugana sonrada çizik dolu tutkal izi dolu bir şeye dönüşmesinin neyi kullanım hatası affedersiniz de. Ya bu ayakkabıyı değişirsiniz olay çözülür ya da Tüketici Hakem Heyetine başvuruyorum paramı geri isteyeceğim. Bu aynı hatayı yaptığınız 3. ayakkabım yeter artık.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bedir Taha Y.
  21 Eylül
  00:27

  Ayakkabiya bakım yapıyoruz ayağına rezil ettiniz ayakkabıyı cizikler var siz benimle dalga mi geciyorsunuz?

 • 19 Eylül
  09:33

  Sayın Bedir Taha Y.,


  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır.

  Değişim talebi ile göndermiş olduğunuz ürününüz, tarafımızca incelenmiştir.

  Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, ürünün ayağa uyumsuzluğunda veya kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir.

  Şikayetiniz üzerine, üretim departmanımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda; ürününüzün malzeme, kalıp ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlenmiştir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, ürününüzün genel bakımının yapıldığını ve bu şartlarda değişim talebinizi olumlu değerlendiremeyeceğimizi bildirmek isteriz.


  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla

  BETA