Beta Ayakkabı Sözünün Arkasında Durmuyor!

Hatice Ç. |

1716803 nolu şikayetimde Beta'dan aldığım ayakkabı ile ilgili geri dönüş yapıldı yine tadilat önerildi madem bu ayakkabı bu kadar kaliteli ve iyiydi neden 4 kez tadilata alındı. 1 gün sonra arayıp tadilatı İstanbul'da yapıldı gelin alın dediler.1 gün de İstanbul'dan nasıl yapılıp geldi? Ben tadilat değil para iadesi istiyorum.

Onca para verdiğim ayakkabı için neden bu kadar uğraştırılıyorum. Beta tarafından yapılan geri dönüşler çözüm odaklı değil tüketiciyi uğraştırma amaçlı. Ben bunları Ankara 365 mağazasındaki Beta'da yaşadım. Tadilattan gelen ayakkabıyı almayacağımı paramı istediğimi söyleyince de ister alın ister almayın çöpe atarız dediler. Hem ayak hemde bu muameleyle ruh sağlığımı bozdular.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Ç.
  30 Nisan
  20:36

  12 11 2011 satın almış olduğunuz dediğiniz ayakkabı firma tarafından 4 kez işlem görüp 2 yıl boyunca şikayetimi giderememiş olmanız firma ayıbıdır mademki herhangi üretim hatanız olmayan ayakkabınızda mostra değişimi neden yapıldı ayakkabıda yapılan değişikliği tarafıma yazılı olarak bildirin
  bunu belge olarak almak istiyorum kanunu hakkımı ara

 • 30 Nisan
  17:18

  Sayın Hatice Ç.,

  01.04.2013 tarihinde 118-6048 nolu takip formu ile 365 AVM mağazamıza bırakmış olduğunuz ürününüz, merkezimizde üretim departmanımız tarafından incelenmiş olup ürününüzün malzeme, kalıp ya da üretimi ile ilgili herhangi bir hatasının olmadığı belirlenmiştir.

  Şikayetinizin giderilebilmesi adına, ürününüz kalıplanarak mostra değişimi gerçekleştirilmiştir.

  12.11.2011 tarihinde satın almış olduğunuz ürününüz ile ilgili yukarıda belirtilen koşullar sebebiyle değişim / iade talebinizi olumlu değerlendirememekteyiz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA