29 Ağustos 2013

Beta Ayakkabı Sorunlu Ayakkabıyı Değiştirmedi!

8.6.2013 tarihinde Marmaraforum Beta Ayakkabı mağazasından sezon ürünü olan 189 TL'lik babet satın aldım.2. kez giydiğimde babet çok aşırı genişledi ve 15.6.2013 tarihinde tamire verdim.

Ayakkabı tamir edilmemiş içine büyük numara keçe koyulmuş. Bu da ayakkabının hem daha fazla genişlemesine hem de şeklinin bozulmasına neden olmuş.

Ayakkabıyı bu şekilde giyemeyeceğimi belirtip değişim talebinde bulundum. Ancak aradan 1 ay geçmesine rağmen bir cevap gelmedi. Bunun üzerine hem mağazayı hemde merkezi aradım. Geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen bir dönüş olmadı. En son ulaştığımda değişimin kabul edilmediği çok KABA bir biçimde söylendi.

Uzun süredir Beta müşterisiyim. Böyle bir şey beklemezdim.

Sinem 113 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 29 Ağustos 2013

    Ürünün içerisine eklemiş olduğunuz keçe ayakkabının kalıbını daha fazla büyütmüş olup ayrıca ayakkabının şeklini bozmuştur. Bu ürünün faturaları incelenirse 2 kere giyilmiş olduğu anlaşılacaktır ki bu süre zarfında bir ayakkabı bu hale gelemez. Ayrıca iki kere tamirata yolladığım ayakkabı için bir kez bile geri dönüş olmadı. Sizlere çok zor şekilde ulaştım ve karşılığında çok kaba muameleye maruz kaldım. Şuan bile ayakkabı nerededir en ufak bir fikrim yok. Arayıp bilgi vereceğinizi de hiç sanmıyorum. Sezon başında aldığım ayakkabıyı giyemedim ve tamirde yapılmadı, yaz bitiyor zaten zahmet edilmesin hiç. Siteden incelediğim kadarıyla benim gibi birçok kişi mağdur olmuş. Bu durum Beta için büyük bir utanç kaynağı olsa gerek. Artık ben ve çevremdeki kişilerin Beta' dan alışveriş yapacağını sanmıyorum. Bu davranışlarınızdan anladığım kadarıyla sizin için bir önemi yok ama Müşteri kaybettiniz. Telefon görüşmelerinde tarafıma çok kaba bir biçimde söylendiği gibi yasal haklarımı kullanacağım. Teşekkürler.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Sinem Y., Telefon görüşmelerinde de tarafınıza aktarıldığı gibi; ürününüz üretim departmanımız tarafından incelenmiştir. Yapılan incelemeler neticesinde; ürününüzün malzeme, kalıp ya da üretimi ile ilgili hata tespit edilmediğinden değişim / iade talebiniz olumlu değerlendirilememiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön