05 Şubat 2014

Beta Ayakkabı Şikayetimi Ciddiye Almadı.

Ben 24.11.2013 te Mmaltepe park Beta'dan bir çift ayakkabı aldım, giymeye başladım, çok kötü kokuyordu. Geçer diye bekledim, geçmedi. 29.12.2013 de götürdüm ve anlattım. Beni dinlemediler bile, deri kokar, yapılacak bir şey yok dediler. Derinin nasıl kokacağını ben bilmiyormuşum gibi. Ben de servise gönderilmesini istedim.

Gönderdiler ve bana ürününüz geldi diye mesaj geldi, 19 Ocak 2013' te mağazaya gittim ayakkabı aynen geri gelmişti. Oradaki görevli; teslim ederken size, buna yapılacak bir şey olmadığını söylemiştim deyince ben de ona eğer bu durum düzeltilmezse ben de bu ayakkabıyı bu şekilde almam, size hediye ederim dediğimi hatırlatarak ürünü teslim almadım. Bir daha iğne bile almam.

Kenan 147 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 28 Kasım 2014

    30 nİSAN 2014 TARİHİNDE BANA GEREKLİ BİLGİLENDİRMENİN YAPILACAĞI ŞEKLİNDE BİR MESAJ GELDİ ANACAK O DEĞERLENDİRME NEDENSE BİR TÜRLÜ YAPILMADI. BENDEN NEYİN SORUSUNA CEVAP VERMEM İSTENİYOR ANLAYAMADIM.

  • Kenan 25 Kasım 2014

    Aradan neredeyse bir ay geçmiş olmasına rağmen halen bir cevap gelmedi. Bu aymazlık kabul edilemez.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi30 Nisan 2014

    Merhabalar Kenan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, tarafınıza konu hakkında en kısa, sürede detaylı olarak bilgilendirmeler yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, Keyifli günler sunarız betashoes.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön