02 Aralık 2014

Beta Ayakkabı Müşteri Mağdur Ediyor.

Seri d 852286 09/11/2013 tarihinde aldığımız çizmede açılma meydana geldiğinden Maltepe Park şubesine bakımı için 28 eylül 2014 tarihinde teslim ettik. Ancak ürün onarılamadı ve karşılığında aynı fiyat üzerinden hediye çeki önerildi. Mağaza müdürünüze hediye çekini istemediğimizi çizmenin onarılıp geri verilmesini eğer onarılamayacaksa para iadesini istedik. Ancak 28 eylül 2014' den ürünümüz onarılmadı. Tüketici haklarımızı biliyoruz. Mağdur edildik fazlasıyla bekletildik. Mağaza müdürü de konu ile ilgilenmedi hiçbir dönüş yapmadı. Bu kadar mağduriyet karşısında para iadesi bile yapmıyorlar. Aldığımız ürünün aynısını veya para iadesini istiyoruz.

Okan 1.630 Okunma

Cevaplar

  • Okan09 Aralık 2014

    bu şikayetti öncelikle telefon ile müşteri hizmetlerine yaptım. telefonumu aldılar geri dönecekler denildi. Ancak dönüş olmayınca şikayetvar.com a yazdım. Arayan personel de şikayetvar.com daki şikayetiniz üzerine arıyorum dedi. demekki müşteri temsilciliği de beş para etmiyor. 2 ayda onarılamayan ürün şikayetimden 3-4 gün sonra onarıldı. Beta şunu gösterdi; kesinlikle sattığı ürünün arkasında durmuyor. Biz o modeli başka yerden almıştık şeklinde savunma yapıyor. Arkasında duramayacağın ürünü satmayacaksın, müşteriyi mağdur edip şirket adına söz veren mağaza müdürüne de yol vereceksin.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sayın Okan B, Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Şikayetiniz doğrultusunda, gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön