31 Ekim 2016

Beta Ayakkabı  Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Başka bir şehirde yaşayan kardeşime internet üzerinden satın aldığım ürünün teslimatında alıcı olarak kardeşimin ismini belirtmiş olmama rağmen, kargo üzerine benim adımı yazdıkları için kargoda meydana gelen sorun yüzünden saatlerdir Beta'ya ulaşmaya çalışıyorum. Çalışma saatlerimiz 8-17:30 diyerek suratıma kapanan telefon numarasını, sabahın sekizinden bu saate kadar aradım. Saat dokuz buçuğa kadar aynı mesajla telefon yüzüme kapandı.

Şimdi ise bağlanıyorsunuz gibi bir şeyler söylense de telefona cevap veren yok. Demek satıştan sonra kapı duvar oluyorsunuz. Yaptıkları hatayı düzeltmeleri için onları daha ne kadar aramam gerekecek bilmiyorum ama bu kadar sorunlu bir müşteri hizmetleri olduğu sürece Beta'dan alışveriş yapmayı bir daha düşünmem gerekiyor.

Özgül 554 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi25 Kasım 2016

    Merhaba Özgül Hanım, Ürün çıkışları üyelik oluşturan kişi üzerinden faturalandırılır ve kargo firması da görmüş oldukları bilgi üzerine ürünlerin sevk bilgilerini girmektedirler, bundan sonra ki yapacağınız alışverişlerinizde farklı alıcının bilgisi üzerinden üyelik işlemi oluşturmanızı rica ederiz.

  • Özgül 03 Kasım 2016

    Beta konu ile ilgil olarak yanlışlığı düzelterek kendi site adresinde oluşturduğum üyelik bölümündeki mesaj yolunu kullanarak tarafıma bilgi vermiştir. Ne yazık ki, telefonla haber verip yaşattıkları sıkıntı nedeniyle özür dileme zahmetinde bulunmadılar. Beta'dan alışveriş yapan ve yapacak olanlara söyleyebileceğim tek bir şey var: ürünle ilgili görüşmek istediğiniz bir husus var ise kesinlikle kendilerine ulaşamayacaksınız. Bunu bilerek alışveriş yapmanızı öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön