Beta Ayakkabı Kaba Mağaza Müdürü!

Harun D. |

Beylikdüzü Marmara Park Alışveriş Merkezi Beta Mağazası'nda eşime iki ayakkabı modeli beğendim. İnternetim olmadığından dolayı çalışan eleman internet şifresini rica ettim. Bu yoğunlukla seninle kimse uğraşamaz dedi. Yaptığı kabaca davranışı mağaza müdürüne anlattım. Sen benim elemanıma saygısız diyemezsin diye beni fırçaladı ve kavgaya girişti. Üstelik yanımda iki çocuk varken. Kendisini lütfen sesinizi yükseltmeyin diye uyardım. Çocuklar çok etkilendi. Bende kendine şunu dile getirdim, demek ki sizini için müşterinin önemi yoktur dedim. Beni istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dedi. Kendisine o kadar güveniyor E*** bey.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun D.
  01 Aralık
  21:31

  Sorumlulara uyarı değil istediğimiz personelinizden özür bekliyoruz böyle şeyleri başkalarınında yaşamaması adına.!
  Kayıtlarınızdan numarmı bulabilirsiniz

  Suna demir 536 322 45 **

 • 26 Kasım
  09:42

  Sayın Harun D.,

  Bilinçli bir tüketici olarak şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.


  Beta olarak müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu nedenle; memnuniyetinizi sürekli kılmak ve daima arttırabilmek adına tüm departmanlarımızın son derece özveri ile çalıştığını bilmenizi isteriz.


  Şikayetiniz ile ilgili olarak sorumlulara gerekli tüm uyarılar yapılacaktır.  Sizleri her zaman mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı iletir, keyif dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla

  BETA