23 Ocak 2014

Beta Ayakkabı İstediğim Ayakkabıyı Getirtmiyor.

17 ocakta Ankamall mağazanıza gittim. Bir bot aldım. Birde kahverengi bot beğendim. Fakat ellerinde kahverengi botun 41 numarası olmadığından başka bir renk verdiler ve getirteceklerini gelince de arayacaklarını söyledi, mağaza çalışanı. Ben de öyle yaptım. Fakat arayan olmadı salı günü mağazayı aradım, istediği numaranın geldiğini söylediler. Bende gittim almaya değiştirdim güvenip numaraya da bakmadım.

Eve gelince farkettim ki yanlış numarayı vermişler. 41 değil 42. Tekrar aradım önce yanlış numara verdiklerini inanmadılar sonra istediğinizi yollarız sizde bize yollarsınız dediler. Sonra aradılar siz getirmeden yollayamayız dediler. Bana yanlış numara ayakkabı veriyorlar. Ben 2. kez gitmek zorunda mıyım?

Serdar 111 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi28 Nisan 2014

    Sayın Serdar T., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Şikayetiniz, ilgili departman ve kişilere iletilmiş olup, bir daha aynı sorunların yaşanmaması adına gerekli tüm uyarıların yapılarak önlemlerin alınacağını bilmenizi isteriz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özürlerimizi iletir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön