26 Eylül 2013

Beta Ayakkabı İnternet Üzerinden Ayıplı Mal Satışı Yapıyor!

İnternet üzerinden Beta Ayakkabı’dan SIP0000062010 sipariş numarası ile terlik aldım. Ancak, terliğin sağ ve sol eşinin birbirinden oldukça farklı olduğunu gördüm. BETA gibi ciddi ve sorumluluk sahibi, müşteri güvenine önem veren bir markanın bu gibi bir hata yapmaması gerektiğini düşünüyorum.

Zira, firmaya güvenip internet üzerinden sipariş verildiğinde, ürünün firma kontrolünden geçtikten sonra gönderilmesi gerektiğine inanmaktayım. Firmaya güvenerek, mağaza yerine internetten alış veriş yapmanın faturası, ayıplı mal almak oldu. Konuyu mail ile BETA’ya bildirmeme rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı. Firma sorumluluğu çerçevesinde ürünün ayıpsız bir eşinin gönderilmesini rica ederim.

Arzu 290 Okunma

Cevaplar

  • Arzu02 Ekim 2013

    Beta Ayakkabı İnternet Üzerinden Ayıplı Mal Satışı Yapıyor Başlıklı 2033533 nolu şikayetimle ilgili Beta Ayakkabı telefon ile geri dönüş yapmış ve konuyla ilgili beni arayacağını söylemesine rağmen çözüme ilişkin bir gelişme olmamıştır. Firmanın yukarıdaki cevabı da sanırım şikayetin çözümünü sağlamak yerine şikayetin sitenizden kalmasına yönelik bir harekettir. sonuç olarak, firma herhangi bir çözüm sunmamıştır. Firmanın bu ilgileniyormuş gibi durumunu, Beta gibi bir firmaya yakıştırmıyor ve esefle kınıyorum.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Arzu B., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Şikayetiniz, ilgili departman ve kişilere iletilmiş olup en kısa sürede çözümüne yönelik iletişim sağlanacaktır. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özürlerimizi iletir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön