Beta Ayakkabı İade Talebim!

Arslantürk O. |

Babalar günü'nde ürününüzü aldım ve yaklaşık 4 gün giydikten sonra derisi attı ve ürün yıprandı 4 gün sonunda ürünün değişimi için torium şubesine bıraktım ve yaklaşık 20 gün sonra iade onaylanmamış, böyle bir kurumsal firma ilk defa görüyorum ve sizi ayakta alkışlıyorum, alkışlamakla kalmıyorum.,sizin için tüketici olarak yasal işlem başlatıyorum.

Ayrıca Facebook Twitter ve çeşitli sosyal medya yayınları üzerinden forum sitelerinde bu durumu yayıyorum, duymayan kalmayacak, bir daha Beta'dan benim çevrem ve ulaştığım insanlara ürün aldırmayacağım, böyle müşteri memnuniyetini hat safhada tuttuğunuz için size bir kez daha bravo.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arslantürk O.
  22 Temmuz
  00:37

  14 gün içinde cayma hakkı olan ayakkabıyı geri almayıp tamir edip bakım yaptığını iddaa edip bana tekrar geri yollayarak çözüm ürettiğimi sanan firma buradan da çözüme Yönelik bir cevap verdiğini zannediyor! Ben 4 günlük ayakkabımı tamir değil değişim istiyorum ve örnek teşkil etsin diye tüketici haklarına başvurumu sağlıyorum böyle firmalardan ayakkabı almayın arkadaşlar yazık!

 • 21 Temmuz
  08:49

  Sayın ARSLANTÜRK O.,


  Telefon görüşmemize istinaden; gerekli açıklamalar / bilgilendirmeler tarafınıza aktarılmıştır.  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  BETA

 • Arslantürk O.
  18 Temmuz
  20:18

  Ayrıca ayakkabı hala mağazanızda alın tepe tepe kullanın;)