06 Kasım 2013

Beta Ayakkabı İade İşlemini Tamamlamadı!

Kendi sitelerinden defalarca mesaj atmama rağmen bir defolu olduğu için diğerini beğenmediğim için iade ettiğim iki ayakkabının iadesi bir ayı geçmesine rağmen yapılmadı. Bunun yanında dediğim gibi herhangi bir şekilde cevapta alamıyorum.Şimdiye kadar Beta Ayakkabı'nın alışveriş sitesinden yaptığım alışverişlerin yüzde sekseninde sorun yaşadım. Yeter artık.

Zeynep Y. 129 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep Y.13 Kasım 2013

  Bundan sonra web sitelerini kullanırken iki defa düşüneceğim. Ayakkabıları ile ilgili bir sıkıntım yok.

 • Beta Ayakkabı Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2013

  Sayın Zeynep Y., İadeniz ile ilgili bilgiler e-posta adresiniz aracılığı ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

 • Zeynep Y.11 Kasım 2013

  Bana doğru bir mail adresi vermeniz için beklemekteyim hala...

 • Zeynep Y.09 Kasım 2013

  Beni arayıp iadeyi gerçekleştiremediklerini ve eğer iban numarası verirsem oraya iade yapacaklarını söylediler. Ancak verdikleri email adresine mail ulaşmamaktadır. Bana tekrar ulaşırsanız sevinirim. Telefonlarınız hep meşgul.

 • Zeynep Y.06 Kasım 2013

  Bir cevap almak ne güzel! Adım web sitenizde Zeynep Ömür Yılmaz diye kayıtlıdır. Bu siteden değiştiremediğim için yazıyorum.

 • Beta Ayakkabı Müşteri Temsilcisi06 Kasım 2013

  Sayın Zeynep YILMAZ, Şikayetiniz ilgili departmanımıza iletilmiş olup, sorunun çözümüne yönelik en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön