24 Nisan 2013

Beta Ayakkabı Değişim Yapılmaması!

Ankara a city beta ayakkabıdan ayakkabı aldım. Aldığım satıcı ısrarla bana bordo rengini almamı tavsiye etti eğer beğenmezsen geri gel siyahını değiştiririz dedi. Daha sonra değiştirmeye gittiğimde ayakkabının indiriminin bittiğini ve eğer siyah rengini almak istiyorsan 40 tl lik fiyat farkını ödemen gerekiyor dedi.

Müdürle görüştüm bana ben cebimden mi ödeyeceğim diyerek bize ters ithamda bulundu. Mağdur edildim kimse bizi dinlemedi. Beta ayakkabıdan ve ankara a city deki beta ayakkabıcılıkta çalışanlardan şikayetçiyim. Ayakkabımın ücretinin geri iade edilmesini istiyorum.

Ayşegül 165 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül24 Nisan 2013

    Evet doğrudur yalnız talep ettiğim ürün aldığım aynı model ayakkabının sadece siyahıydı ve ben aldığımda böyle bir fiyat farkı yoktu ve bana 30 gün süremin olduğu söylenmedi söylense 30 gün içerisinde giderdim.Tekrar ayakkabımın fiyat farkı olmadan değiştirilmesini veya bana ücretinin geri ödenmesini istiyorum yoksa başka yollara da başvuracağım.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Ayşegül B., 23.02.2013 tarihinde A-City mağazamızdan 159,00 TL'ye satın almış olduğunuz ürününüz ile ilgili olarak yasal değişim süreniz 30 gündür. Mağazamız tarafından da belirtildiği gibi, memnuniyetiniz adına değişim işleminiz konusunda yardımcı olunmak istenmiş ancak talep etmiş olduğunuz ürünün reyon fiyatı 199,00 TL olduğundan arada 40,00 TL tutarında bir fark oluşmuştur. İki ürünü aynı tutardan kabul etmemiz mümkün olmamaktadır. Fatura tarihiniz itibari ile yasal süre dolduğundan maalesef ücret iadesi işleminiz yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön