Beta Ayakkabı Çalışanlarının Saygısızlığı.

Kübra Y. |

Hediye olarak alınan ayakkabıyı bir büyük numarasıyla değiştirmek için Maltepe park Beta şubesine gittik. Ellerinde istediğimiz modelin, uygun renk ve numarası olmadığı için birkaç güne getirteceklerini söylediler. Fiyat farkını ödedik, faturayı kestirdik. Birkaç gün sonra SMS üzerine gittiğimde 38 olarak istediğim ayakkabının 39'unu getirdiler. Bir yanlışlık olduğunu söylediğimde siz yanlış biliyorsunuzdur gibi lakayıt bir cevapla karşılaştım. Meğer ayakkabı başka birine faturalanmış, benim siparişim bile değilmiş. Çalışanlarınız hatalarına ve terbiyesizliklerine rağmen özür dahi dilemediler.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  13:38

  Sayın Kübra Y.,


  Ürününüzü Maltepe şubemize götürebilirseniz; arkadaşlarımız ürünü inceleyip sizlere yardımcı olacaklardır.  Bilgilerinize sunar, mutlu günler dileriz.
  Saygılarımızla
  BETA

 • Kübra Y.
  23 Mayıs
  17:27

  Betadan aldığımız 38 numara kadın ayakkabısının sağ ve sol büyüklüğü farklı. Fark ikisini yan yana koyup bakınca gözle bile ayırt ediliyor. Sağ ayakkabı rahatça olurken, solu hiç giyemiyorum. Ne biçim üretim yapıyorsunuz? Bi de ürünlerini fahiş fiyatlara satıyorsunuz utanmadan

 • 17 Mayıs
  10:11

  Sayın Kübra Y.,


  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılarak, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.