25 Kasım 2014

Beta Ayakkabı Bir Gün Bile Olmadan Dikişler Patladı.

24.11.2014 tarihinde yani dün akşam saatlerinde Armada Mağazanızdan (85-3070-773 ürün kodlu) aldığım ayakkabının dikişleri patladı. Daha bir gün bile giymeden böyle bir şeyin olması ayakkabıya olan hevesimi tamam ile kaçırdı. Beta Ayakkabı'dan ayakkabı ile birlikte sıkıntı satın almış gibi oldum resmen.

Beta Ayakkabı'dan aldığım şimdiye kadar 5-6 ayakkabı oldu. Beta Ayakkabı'nın çok kaliteli bir marka olduğunu düşünürdüm. Ayakkabıyı bugün gün içinde aldığım mağazanıza götüreceğim ve iade edeceğim. Daha bir gün bile olmadan başıma gelen bu olay beni çok rahatsız etti.

Mehmet 1.167 Okunma

Cevaplar

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi02 Aralık 2014

  Sayın Mehmet K., Yeni ürününüzü keyif dolu günlerde kullanmanızı temenni eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

 • Mehmet01 Aralık 2014

  Fiyatlarınız çok uygun olmamasına karşın ürünlerinizin üretim kalitesini f/p açısından artırmanızı tavsiye ederim. Bu kadar para verip ilk kullanımda elde kalan ayakkabı çok kötü bir referans oluyor. Türk Firması olduğunuzdan dolayı benim gözümde tercih ediliyorsunuz. Lütfen üretim departmanınızı bu konuda uyarın.

 • Mehmet01 Aralık 2014

  Armada Beta Mağazası, ayakkabımı istediğim başka bir ayakkabıyla değiştirebileceğimi söyledi. Uygun bir zamanda gidip yeni bir ayakkabı alacağım. Kanaatim şu ki deri ve kumaş kombinasyonlu ayakkabıları alırken çok dikkatli olmak lazım. Kumaş sökülüp gidebiliyor. Okuyan herkesin dikkatine. Yine de Beta Ayakkabıya beni mağdur etmediği için teşekkür ederim.

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi27 Kasım 2014

  Sayın Mehmet K., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Ürününüzü size en yakın Beta mağazasına bırakabilirseniz arkadaşlarımız merkezimize incelenmek üzere gönderimini sağlayacaklardır. Üretim departmanımız tarafından yapılacak olan incelemenin ardından sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön