Beta Ayakkabı Ayakkabımın Fabrikasyon Hatalı Olması...

Aret Ü. |

Beta'dan yaklaşık 2 ay önce aldığım ayakkabının birkaç hafta sonra derilerinin farklı olduğunu ve model olarak birbirinden farklı durduğunu fark ettim, aldığım mağazaya gidip durumu anlattım çalışanlarda ürünün hatalı olduğunu söylediler ve fabrikaya göndereceğiz diyerek ayakkabıyı teslim aldılar, 1 ay sonra aradılar ve ayakkabının incelendiğini ütü hatası olduğunu ve düzeltip tekrar gönderdiklerini bildirdiler, mağazaya gittiğimde ayakkabının aynı şekilde temizlenmeden ütüsü düzeltilmeden verdiğim gibi geri geldiğini gördüm ve ayakkabıyı tekrar geri bıraktım, bununla alakalı bir çözüm beklemekteyim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  09:45

  Sayın Aret Ü.,

  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır.

  Değişim talebi ile göndermiş olduğunuz ürününüz, tarafımızca incelenmiştir.

  Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, ürünün ayağa uyumsuzluğunda veya kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir.

  Şikayetiniz üzerine, üretim departmanımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda; ürününüzün malzeme, kalıp ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı belirlenmiştir. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği, ürününüzün genel bakımının yapıldığını ve bu şartlarda değişim talebinizi olumlu değerlendiremeyeceğimizi bildirmek isteriz.


  Bilgilerinize sunar, iyi haftalar dileriz.
  Saygılarımızla

  BETA

 • 06 Mayıs
  11:35

  Sayın Aret U.,


  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılarak, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA