Beta Ayakkabı Ayakkabımı Canlı Kalıba Vermişler.

Mehmet G. |

Ankara optimum Beta Ayakkabı mağazasından aldığım ve çocuğumun birkaç saat giydi ayakkabıyı ayağını vurduğu için iki gün sonra mağazasına kalıba koymaları için götürdüm. Mağaza tarafından alınan ayakkabım kalıba konmak üzere alındı 20 gün sonra almaya gittiğimde aldığım ayakkabı
ayakkabılıktan çıkmış sanki eskiciden alınan ayakkabı gibi hurdaya çıkarcasına arkası basık, toz, pislik vaziyette tarafıma verildi.

İki günde böyle bir kaliteli ürünün bu hale gelemeyeceğini ayakkabımın bir şekilde kullanıldığı ve giyildiğini hem mağazasına, hem genel merkezine bildirdiğim halde bir işlem yapmadılar. Bende
ayakkabıyı genel merkezine kargoyla iade ettim. Ayakkabıyı aldığıma bin pişman oldum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  17 Aralık
  09:39

  şikayetim dikkate alınmadı.iade olarak firmaya gönderdiğim ayakkabı göz boyamak için boyanıp tarafıma iade edildi.şikayetim aynen devam ediyor bilgisiz tecrübesiz müşteri hizmetleri anlamamakta ısrar ediyorlar 3-5 saat giyilen ayakkabıyı kalıba vermeleri için mağazaya verdim ayakkabım mağazada üçüncü bir kişi tarafından giyilmiş canlı kalıba alınmış sanki bir yıl kullanılmış gibi tarafıma verildi.Şikayetim devam ediyor firma çok ilgisiz duyarsız hata kusur kabul etmiyorlar,ayakkabımın kendilerinin tarafından kullandığını kabul etmiyorlar.

 • 10 Aralık
  17:15

  Sayın Mehmet G.,

  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

  Tarafımıza gönderimini sağlamış olduğunuz ürününüz inceleme aşamasındadır, konu ile ilgili en kısa sürede sizlere geri dönüş yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunar, keyifli günler dileriz.


  Saygılarımızla,
  BETA