Beta Ayakkabı Ayakkabım Kısa Sürede Deforme Oldu!

Ozan K. |

Maltepepark Beta'dan aldığım 1.5 aylık ayakkabılarımın uçlarında açılma, renginde ve iç tabanında deforme oluştu. Değişim için gönderdiğimde uçlarında tadilat yapılıp geri gönderildi ayakkabıyı almaya gittiğimde ayakkabım ne olduğu belli olmayan beyaz tozla dolu olduğunu gördüm ve tekrar gönderilip iadesini istediğimi söyledim. tekrar mağazadan fabrikaya geçiş süresi 3 gün sürdü. 1.5 aylık ayakkabının tadilatı 1 ay sürdü (2 kere inceleme sonucu) ve bana değişim olmayacağını tekrar tadilat yapılıp mağazaya gönderileceğini söylediler. Beta ayakkabılarının ömrü 1.5 ay böyle pazarlama anlayışı olmaz. Madem renginde tadilat olacak ayakkabı kalıba girecekti neden ilk incelemede olmadı?

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan K.
  16 Ocak
  17:42

  Süet ayakkabı suda giyilmez suya maruz kalacak bir durum olmadı he Sudan kastınız ve renk solması dediğiniz olay boya koruması adı altında sattığınız spreylerse bilemicem ben çok çok 230 TL kaybederim ama bundan sonra ne betadan ayakkabı alırım ne de çervremdeki insanlara aldırırm zaten şu yukarıdaki yaptığınız standart açıklamayı okuyunca karar vermeleri çok zor olmayacak.

 • 16 Ocak
  17:29

  Sayın Ozan K.,

  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

  Ürününüz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup, herhangi bir üretim hatası tespit edilmediğinden değişim / iade talebiniz olumlu değerlendirilememiştir. Süet olan ürününüzün derisinde meydana gelen deformelerin kullanıma bağlı, ürünün esneyerek ayağın şeklini alması ve deri üzerinde ayak hareketlerine de bağlı kırışmaların (çizgilerin) oluşması doğal bir sonuçtur.

  Ürününüzde meydana gelen renk atmalarının ise, ürününüzün sudan etkilenerek renginde açılma ve değişim oluştuğunu belirtmek isteriz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA