31 Mayıs 2013

Beta Ayakkabı Ayakkabı Gönderdiğim Gibi Geldi!

04. 05. 2013 Tarihinde Capıtol Beta mağazasından almış olduğum 169 TL değerindeki babet ayakkabının (ürün kodu:12-6430) 2 kez giyindiğim de sağ ayakkabının burnunda kırılma, dikiş hatasından kaynaklı deformasyon olduğunu farkedip mağazaya götürdüm.

Mağaza müdürü ve çalışanlar ürünün yumuşak deri olmasından kaynaklı olduğunu söyledi ancak sol taraftaki ayakkabının burnunda deformasyon yoktu. Tadilata gönderdiler sezon ayakkabısı olduğu için ve acil ihtiyacım olduğu için tadilatı hızlandırdım.

Dün gittim 1 hafta sonra aynı şekilde geri yollamışlar. Mağaza Müdürü E. BEY müdürlük insiyatifini kullanıp bana yenisini vererek mağduriyetimi gidermeliydi. Gerekirse iade yaptıracağım. Acil dönüş bekliyorum.

Elif 137 Okunma

Cevaplar

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi10 Haziran 2013

  Sayın Elif K., İade bilgileriniz Cuma günü ilgili bankaya iletilmiş olup, iade işleminiz bu hafta içerisinde ekstrenize yansıyacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

 • Elif 10 Haziran 2013

  BETA FİRMASI CUMA GÜNÜ HESABIMA İADEMİN GÖNDERİLMESİNİ TELEFONLA MAĞAZAYLA KONUŞUP HEMDE KREDİ KARTI İADE BÖLÜMÜYLE GÖRÜŞÜP TALEPTE BULUNDUM.NEDEN İADEM YAPILMIYOR.BU POLİTİKANIZDAN ÇOK ŞİKAYETÇİYİM.SİZ BENİ MAĞDUR ETTİNİZ.BİR İKİ GÜNE ÖDEMEM GELMEZSE KESİNLİKLE TÜKETİCİ HAKLARIMI KULLANACAĞIM.

 • Elif 07 Haziran 2013

  Çözümlendi demişsiniz evet iade aldılar ayakkabıyı ama benim ödememi mağazadakilerin ilgilenmeyip üzerine not düşmedikleri için sonraki hafta içinde birgün hesabınıza gönderilecektir açıklamasında bulundular.Sorarım sizlere ne olduğunu bilmediğimiz internette satış yapan firmalarda bile böyle politika yok en geç iki gün sonra para iadesi yapıyorlar. Siz o parayı 1 hafta elinizde tutamazsınız.161 TL'nin hemen iadesini talep ediyorum.Beni firmanızdan kimse aramasın konuşmak istemiyorum.Sürekli bir bahane,o unutmuş,diğeri yollamamış,kasayı toplu açıp iade yapılıyormuş.Bu bahaneleri duymak istemiyorum.Benim sorunum değil.Siz beni bu şekilde mağdur edemezsiniz.

 • Beta Ayakkabı Temsilcisi31 Mayıs 2013

  Sayın Elif Ç., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır. Şikayetinizin çözümüne ilişkin olarak e-posta adresiniz aracılığı ile gerekli bilgiler paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön