Beta Ayakkabı 3 Günlük Ayakkabının Rengi Değişti.

Ahmet K. |

İzmir Optimum Beta Ayakkabı mağazasında 28.06.2015 tarihinde aldığım ve bir gün giyip ısrarla bana satmak istenilen temizleme sprey ile temizledikten sonra ayakkabının renginin değiştiğini ve sertleştiğini fark ettim 01.07.2015 tarihinde yani üç gün sonra İzmir Optimum mağazasına götürdüm ayakkabının fabrikaya gönderileceğini söylendi, ilgisiz bir tavırla.

27.07.2015 tarihinde mağazadan ayakkabını geldiği bilgisi verildi. Teslim almak için gittiğimde ayakkabıya hiçbir işlem yapılmadığını gördüm. Olduğu gibi geri gönderilmiş. Beta Ayakkabı bu ürün size hediyem olsun ister mağaza çalışanları ister fabrika çalışanları iyi günlerde kullanın.

Etiketler :

Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  14:54

  Sayın Ahmet K.,

  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır.

  Deformasyon şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz tarafımızca incelenmiştir.

  Yapılan incelemeler sonucunda, ürününüzün malzeme ve üretimi ile ilgili hata bulunmadığı ürününüzün kullanım kaynaklı hor bakım uygulamasından dolayı olduğu belirlenmiştir.

  Değişim ve iade işlemleri, ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir ayıbının olması durumunda geçerli olup, kullanıma bağlı oluşan hatalarda geçerli değildir.

  Değerli bir Beta müşterisi olarak sizi memnun etmek bizim için çok önemli bir husustur. Bu nedenle ürününüzün boyama ve genel bakımının yapıldığını belirtmek isteriz.


  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  BETA

 • 28 Temmuz
  10:25

  Sayın Ahmet K.,


  Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılarak, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA