18 Ağustos 2015

Beta Ayakkabı 3 Günde 3 Yıllık Görünüm!

Temmuz ayında Beta marka 85-3105-931440 stok kodlu ayakkabıyı çok severek ve beğenerek aldım. Aldığım süreçten bugüne ayakkabıyı sadece ve sadece 3 gün giydim ve ayakkabı 3 yıl kullanılmış gibi bir görüntüye büründü. Beraber aldığım arkadaşlar ayakkabıyı görünce beraber aldığımız ayakkabı olduğuna inanmadılar.

Bende Nata Vega Outlet Beta mağazasına giderek üründen şikayetçi olduğumu söyledim. Arkadaşlar işleme aldılar fakat bunun normal olduğunu söylediler. Bu ürünün indirimden önceki fiyatı 200 TL'nin üzerinde, ben bu kadar para vereceğim ve ayakkabı bir iki gün giymeye ağzı burnu kayacak,buruş buruş olacak ve satıcı bana bu normal diyecek. Siz müşterilerinizi saf mı zannediyorsunuz?

Muharrem 432 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 10 Eylül 2015

    Bu inceleme daha ne kadar sürecek merak ediyorum yaklaşık 1 ay oldu hiçbir ses yok, bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayışı anlam veremiyorum. Şundan emin olun ki hiçbir şekilde sizden herhangi bir ürün almayacağım bir daha ve çevreme de sizin yaşattığınız sorunu anlatarak sizden alışveriş yapmamaları gerektiğini anlatacağım.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Muharrem Ş., 13.08.2015 tarihinde tarafımıza gönderimini sağlamış olduğunuz ürününüz inceleme aşamasındadır. Konuyla ilgili en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla BETA

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Sayın Muharrem Ş., Bilinçli bir tüketici olarak, şikayetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Şikayetiniz doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılarak, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön