Beta Ayakkabı 2 Sezon Kullanılan Ayakkabının Alt Topuk Kısmı Yarıldı.

Kenan K. |

2013 yılında arkadaşın tavsiyesi ile almış olduğum beta ayakkabıyı sadece 2 sezon toplamda 8 ay kullanmama rağmen ayakkabının taban kısmında topuk bölgesi yarıldı, kullanıcı hatası olabilecek bir kullanımım olmadı, ayakkabının taban deseni olduğu gibi duruyor hiçbir deforme yok bu da az giydiğimin ispatı ama ne hikmetse topuk kısmı yarıldı ayakkabının, müşteri hizmetleri bir şey yapamayacaklarını belirtip başlarından savdılar. Bu ayakkabıyı ben indirim ile 120 TL civarına almıştım, normal fiyatları 200 TL üzeri, bu kadar ücret veripte bu kalitesizliği yaşamasın insanlar. İndirim yaptık deyip başlangıçta fiyatları şişiriyorlar.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan K.
  12 Mayıs
  21:22

  Kalitesiz ayakkabıları yüksek fiyatla insanlara satıyorlar, insanlar bilinçli olsun.

 • 12 Mayıs
  09:15

  Sayın Kenan K.,


  Bilinçli bir tüketici olarak şikâyetinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınız, hizmet kalitemizi arttırabilmek adına büyük önem taşımaktadır.


  Değerli bir Beta müşterisi olarak sizi memnun etmek bizim için çok önemli bir husustur. Bu nedenle tadilatı mümkün olduğu sürece sizlere her konuda yardımcı olmak önceliğimiz olmasına rağmen, ürününüzün eski sezonlara ait olduğundan teknik olarak tadilatının mümkün olmadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla
  Beta