27 Mart 2013

Beta Ayakkabı 17 Gündür İade Param Yatırılmadı!

7 Mart 2013 de İstanbul Nautilus da Beta Ayakkabı'ndan 99 liralık iki tane ayakkabı aldım fakat bir tanesini 10 Mart 2013 te geri vermek istedim ayakkabıları kredi kartımla almıştım. Görevli hanım önce 198 liranın iade edilip sonra 99 lirayı yeniden çekeceklerini söylediler.

Ve elime paranın iadesine dair makbuz verdiler 10 gün sonra hala bankada hesabımda üç ayakkabı almışım gibi borcum görünüyordu bankayı aradım onlara para iadesine dair herhangi bir Fax gönderilmediğini söylediler.

Ben de mağazaya gittim bana sadece işlemlerin yenilendiğini söylediler fakat herhangi bir bilgimi almadılar beni yolladılar. Para ödenmeyince üçüncü kere gittim verdikleri süre doldu ve param hala .

Elif 119 Okunma

Cevaplar

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Elif S., Bankanız ile yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden; operasyondaki yoğunluk nedeniyle işleminizin yarın tamamlanacağı belirtilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

  • Elif 02 Nisan 2013

    7 Mart 2013 te Beta Nautilus tan aldığım 198 liralık ayakkabılar 10 Mart 2013 te iade edilecekti fakat edilmedi. Aradan haftalar geçmesine rağmen kendileriyle dört kere iletişim kurmama rağmen herhangi bir çözüme gidilmedi param iade edilmedi üstelik ayakkabılar bende değil param onlarda. Bu siteden de şikayette bulundum şikayetimin dikkate alındığını, en geç 1 Nisan 2013 te paramın iade edileceğini söylediler fakat böyle bir iade söz konusu değil. Hakkımı Tüketici Hakları'nda arayacağım.

  • Beta Ayakkabı Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın SUNGUR, İade işleminiz ile ilgili gerekli bilgiler e-posta adresiniz aracılığı ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, BETA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön