Bestwhozi.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esma sonuçtan hiç memnun değil

Bestwhozi.com Uygulaması Şikayeti

61.105
Esma
Esma 21 Mayıs 2021 14:55
Bestwhozi.com Uygulaması Şikayeti

Bestwhozi uygulaması tamamen mağduriyet üzerine kurulmuş ödemeyi mobil ödeme üzerinden yaptım paramın tekrar iadesini istiyorum aboneliğimi hemen gün içinde iptal ettim devam etmek istemiyorum benim paramın iadesini istiyorum aksi takdirde ilgili yerlere şikayette bulunacağım.

Benzer Şikayetler

profile
304
1 hafta önce

Bestwhozi.com Sistem Çalışmıyor

Paket satın aldım fakat çalışmıyor. Bu ikinci kez başıma geliyor. Polise başvuracağım. Giriş yapamıyorum. Boşuna 100 TL'miz gitti. İnsanları yanıltmaya çalışmak yerine dürüst olun. Verdiğimiz para boşa gitmiş oldu.

profile
28.276
18 Ağustos 2022

Bestwhozi Hesaplara Bakamıyorum

Berat whozi kullanıcı bulamadı hatası alıyorum. Daha önce bakabildiğim hesaba şimdi bakamıyorum. Her yolu denedim ama yine de açılmıyor. Oysa ki daha dün bakabiliyorum hesaplara. Şimdi bakamıyorum. Lütfen buna bir çözüm bulun. Sizden geri dönüş bekliyorum

Bestwhozi Hesaplara Bakamıyorum
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile
12.322
02 Ağustos 2022

Bestwhozi.com Hesabım Çalındı Şikayet Edeceğim.

Bu uygulama yüzünden hesabım çalındı lütfen yardım edin yoksa yetkili polis vs şikayete bulunacağım. Resim ve özel neyim varsa uygulamada ve uygulama iki faktörlü doğrulama kodunu katılmıştır eğer birkaç gün içinde dönüş almasam uygulamayı şikayet edeceğim bilginize hesabımın adı __h***dur.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Süleyman
Süleyman
 

Ödemeyi Google Play'den geri almanız lazım. Ben de benzer sıkıntı yaşadım desteklerine mail attım kendilerinin ödemeleri yönetmediklerini googlein yönettiğini söylediler. Google hesabım üzerinden iade alabildim sonrasında