21 Kasım 2017 #9806652

Bestdoor Tekirdağ Bayisinin Davranış Ve Tutumları

Tekirdağ Bestdoor bayisine 09,10,2017 tarihinde 8,500,00 TL anlaşmış olduğumuz kapı siparişinin 5,000,00 TL'sini vererek kapı anlaşması yaptık. Fakat firma bu hafta diğer hata gelecek deyip bizi bugüne kadar oyalamıştır. En son görüşmeye gittiğimizde kapı siparişimizin 23,10,2017 tarihinde vermiş olduğunu öğrendik. Paramızı bu süre zarfında kendileri kullanmış olup bizi mağdur durumuna düşürmüşlerdir. 09.10.2017 tarihinde ödeme yapmamıza rağmen 23.10.2017 tarihinde sipariş verilmesi hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamışlar. Yapılan birebir görüşmelerde sanki mağdur olan taraf biz değiliz gibi davranılmıştır. Oldukça saygısız bir davranış biçimi sergilenmiştir. Fabrika 18.11.2017 tarihinde aranmıştır fakat hafta sonu olduğu için bir muhatap bulunamamıştır. Fabrika yetkililerine telefon bırakılmıştır ama herhangi bir arama tarafıma yapılmamıştır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kadriye 505 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye'nin Teşekkür Mesajı23 Kasım 2017

    Bestdoor firmasına ilgi ve alakasından dolayı teşekkürü aile olarak borç bildiğimizi ifade etmek istiyoruz. Kapılarımızın bugün son montajı yapılmaktadır. Sizi tercih etmemizin sebebi kapılarınızın kalite ve estetiğiydi. Gerçekten doğru seçim yaptığımızı yanımızda olarak da göstermiş bulunuyorsunuz. Bir daha böyle problemlerin yaşanmaması dileğiyle teşekkürler.

  • Bestdoor Temsilcisi22 Kasım 2017

    Merhaba; Öncelikle her ne sebeple olursa olsun mağduriyetinizden ötürü üzgün olduğumuzu belirtir ve sorumlular adına sizden özür dileriz. Konu ile ilgili 18.11.2017 Cumartesi günü fabrikamızı aradığınızı belirtmişsiniz. Mesai saatleri dışında aramış olmanızdan kaynaklı tarafınıza ancak 20.11.2017 Pazartesi günü dönüş yapılmış fakat ulaşılamamıştır. Tekirdağ bayimiz ile yaptığımız görüşme neticesinde ürünlerimizi Tekirdağ bayimizin bir alt bayisinden almış olduğunuzu öğrendik ve sorununuzla ilgili kendilerinden bilgi aldık. Neticesinde 21.11.2017(Salı) tarihinde ürünlerinizi bayimize teslim ettik ve tarafınıza tekrar ulaşmayı denedik. Verdiğiniz telefon numarasından ulaştığımız Alper Bey'i konu ile bilgilendirdik. Bir sonraki gün yani 22.11.2017(Çarşamba) tarihinde ürünlerinizin evinize ulaştığı ve montaj işleminin başladığı yönünde bugün tekrar Alper Bey'den bilgi aldık ve sorununuzun çözüldüğünü öğrendik. Bu süreçte hak verirsiniz ki Firmamız, Bayi ya da Alt Bayilerimizin kendisine ilettiği siparişlerden sorumludur. Siparişinizin fabrikaya gecikmeli iletilmesi ve size karşı takındıkları tavır ile ilgili gerekli uyarılar bayimize yapılmıştır. Sözünü ettiğiniz mağduriyetinizin giderildiği bilgisine sahip olmamıza rağmen, herhangi bir aksaklık durumunda tarafımıza ulaşmanızı önemle rica eder, mutlu günler dileriz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön