BeSafe Oto Koltuk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Perihan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

BeSafe Oto Koltuk 2 Ay İçinde Kırılan Sırt Destek

514görüntüleme
Perihan
Perihan 26 Kasım 2020 13:02
ÇözüldüÇözüldü
Perihan'ın Teşekkür Mesajı
“Genel müdürlük 20 dakika içinde beni arayarak şubeye yönlendirdi ve Gökçer Bey belirttiğim saatte adresime kadar gelerek hemen sorunu çözdü çokta ilgiliydi teşekkür ederim. Bebekyaşam a çok teşekkürler profesyonel ve çözüm odaklı çalışıyorlar.”

Zaten Corona'dan dolayı sınırlı dışarı çıkıyoruz ayarlanabilir sırt kısmını kaç kez kullanabilirmki 2 ay inde. Şu an yukarı çekip bebeğimi oturtamıyorum çünkü aşağı düşüyor arkadaki dişler kırılmış ya da çıkmış bilemiyorum. Böyle bir markada nasıl bu sorunu yaşadım. Anlamıyorum ama problemin çözülmesini rica ederim

BeSafe Oto Koltuk Logo
BeSafe Oto Koltuk26 Kasım 2020 13:20

Merhaba Perihan Hanım; Yaşadığınız teknik aksaklıktan dolayı üzgünüz. Probleminizi en kısa sürede çözmek için gerekli birimler sizinle iletişime geçtiler ve gerekli yönlendirmeleri yaptılar. Sevgiler..

Perihan
Perihan3 hafta önce

Genel müdürlük 20 dakika içinde beni arayarak şubeye yönlendirdi ve Gökçer Bey belirttiğim saatte adresime kadar gelerek hemen sorunu çözdü çokta ilgiliydi teşekkür ederim. Bebekyaşam a çok teşekkürler profesyonel ve çözüm odaklı çalışıyorlar.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler