Bershka Yardımcı Olmak İstememe ve Kaba Davranışlar

Ayşegül Ayşegül1 ay önce

İnternet üzerinden aldığım ürünü beden büyük geldiği için değiştirmek için bana en yakın olan Mall Of İstanbul'da bulunan Bershka mağazasına 18 Ocak tarihinde başvurdum. 18 Ocak 17.52 saatinde kasada olan yaka kartı bulunmayan bayan bir çalışan ve bir erkek çalışan vardı. Kasada internet üzerinden alınan ürünlerin değişimi olmadığını sadece iadesini alabildikleri söylendi. Bunun üzerine bende S bedenin mağazada olup olmadığı konusunda bilgi istediğimde kasada bulunan bayan çalışan '' S bedeni olsa alacak mısınız? '' şeklinde soruyu alaylı bir şekilde tarafıma yöneltti. '' alacağım '' dediğimde ise '' bu kadar ürün arasından arayıp bulacaksınız yani! '' diye 2. Bir ukala tavır ile karşı karşıya kaldım. ''sizinde yardımınızla evet '' diye dönüş yaptığımda ise '' mağaza çok yoğun gördüğünüz gibi'' şeklinde yani siz kendi başınızın çaresine bakın edalarında bir tavır ile iletişimimiz devam etti.

Bunun üzerine erkek olan çalışana '' hanımefendi ürünün stokta olup olmadığını merak ediyormuş bir bakar mısın '' diye dönüş sağladı. Mağaza da L beden olduğu için 2. Bir ürün alma eyleminden vazgeçip bende olan ürünü iade etmek istediğimi söyledim. Bayan çalışan bunun üzerine benden fatura istedi. İnternet üzerinden aldığım için ve doğayı koruma politikası gereği faturayı mail kanalı ile istemiştim, doğal olarak mağazaya gittiğimde sadece mail görüntüsünü göstererek işlem yapmak istediğimde bu şekilde işlem yapamadıklarını iletti. Ben de mailinize göndereyim dediğimde bu şekilde işlem yapamıyoruz bize döküm halinde getirmeniz gerekmektedir şeklinde dönüş aldım. Bu şekilde işlem yapmak istedikleri için mağazadan ayrılmak zorunda kaldım. 19 ocak tarihinde Cevahir AVM'ye geldiğimde süreci kasadaki bayan çalışana anlattığımda, mail ve telefon ekranından barkod yoluyla işlem yapabildiklerini ilettiler. 2 günüm bu ürünü iade etmek için avm'ler arasında geçti.

Umursamaz ve kaba tavırlarına değinmek bile istemiyorum. Kurumsal bir yapıya ait hareketler içermeyen, yardımdan etmekten uzak ve olan süreci inatla reddetme eğilimli bir çalışan olduğu için mağazanın bu lokasyonunu kullanmak istememekteyim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler