Bernardo'dan Hatalı Ürün Teslim Etti.

Melike T. |

2014 Mayıs'ta Maltepe Park Bernardo'dan aldığım yemek takımının gelen tabaklarının kalınlıkları farklı idi tarttığımızda kaselerden biri 330 gram iken diğeri 210 gram ağırlığında idi. Yemek setindeki tabakların altın yaldız kısmında çizikleri mevcuttu. Bayi ile görüşüp ürünü kendimiz götürerek teslim ettik mümkünse para iadesi yada değişim olması için dilekçe yazdık.

Kendileri bize ne değişim nede iade konusunda herhangi bir dönüş yapmadı. Bir ay sonra aynı bayiye sorduğumuzda ürünün değiştirileceğini ve bize gelince haber verileceğini söylediler. Bir buçuk ay daha geçti aradığımızda 2 gün sonra gelecek dediler, son aramamızdan beri bir hafta daha geçti, mevcut durumdan ötürü şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  12:11

  Merhaba,

  Müşterimizin ürünü mağazamızda hazır bulunmaktadır. Müsait olduğu zaman mağazamıza uğrayarak değişim işlemini gerçekleştirebilir.

  Saygılarımızla.

 • Melike T.
  18 Kasım
  10:24

  bernardo tarafından bayi aranmıs ve durum hakkında bilgi verilmiş.şikayetimi bernardoya ilettiği için şikayetvar.com a teşekkür ediyorum. gayet kısa zamanda bernardonun konu ile ilgilenmesine de ayrıca teşekkür ediyorum. ancak maltepe park bernardo dan arayan kişi beni daha önce aradıklarını ve ürünün geldiğini bildirdiklerini söylediler . kesinlikle beni arayıp böyle bir görüşme olmadı . suçlar tarzda yapılan bu görüşme hiç hoş değildi . aranmıs olsam isim ve numaramı vererek bu siteye şikayet ediyor olmazdım .