24 Ekim 2016 #6770845

Bernardo'nun Satış Sonrası Yetersizliği

Manisa Magnesia AVM'de bulunan Bernardo mağazasından 27/12/2013 tarihinde aldığım ürünlerde 5 yıla kadar değişim yapabileceğim söylendi ancak şimdi gittiğimde değişimler bazı ürünlerde eksik, bir çok üründe de geçerliliği olmadığı söyleniyor. Personelin değişmesi ile verilen sözün yok sayılması da bahaneleri. Ürünler alınana kadar güler yüz tatlı dille gözlerimizi boyuyorlar ancak şimdi yüzüme bakan yok. Böyle bir kurumsal şirkete güvenip alışveriş yaptığım için çok pişmanım ki eksiklerimi de oradan almayı isteyerek gitmiştim. Şimdi tüketici haklarıyla çözeceğim işimi çok üzgün ve mutsuzum bu olaydan dolayı.

Kamile 1.488 Okunma

Cevaplar

  • Kamile24 Kasım 2016

    Merhaba, değişim sürecinde fatura veya herhangi başka bir şeye ihtiyacımızın olup olmadığını sorduğumuzda o zamanki mağaza müdürü Tolga bey gerekli her şeyin bilgisayarlarında kayıtlı olduğunu söylemesi üzerine faturayı aldığımdan emin bile değilim ama garanti dediğiniz zaman ürünlerin hepsi kapalı kutularında ve garantileriyle muhafaza edilmiştir. Bahaneler böyle büyük bir firmanın tabiri caiz ise; 3 kuruşluk ürün için daha alışveriş yapan ve ürün devamını sağlayacak saygın müşteri kitlenizi olumsuz etkilemesine sebep olmamalı. Sonuçta alışveriş yapılan firma herhangi bir mahalle arası güvenilmez bir dükkan değil.

  • Bernardo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Değişim garantimizde müşterinin fatura ve garanti belgesinin olması gerekmektedir.Müşterimizin evrakları olmadığı için değişim konusunda yardımcı olamayacağız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön