17 Temmuz 2017

Bernardo Yüzünden sırf Yemek Takımı İçin 1000 TL Fark Ödemem Gerekiyor!

Yaşattıkları mağduriyeti anlatmaya nereden başlayacağımı gerçekten bilemiyorum! Evlilik fuarından çeyiz paketi aldım, almaz olaydım! Fuarda bizimle ilgilenen Cevahir mağaza müdürü; burada zaten tüm modeller yok, istediğiniz mağazamızdan modelleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz diyerek standart bir paket yazdı. Sonradan başka bir arkadaşımdan öğreniyorum ki meğerse paket dışındaki ürünlerde fuara özel ciddi indirimler varmış (onunla ilgilenen mağaza müdürü ona detaylı bir şekilde anlatmış çünkü!) arkadaşımın 3,300'e aldığı paketi ben şu anda 4,500 TL'ye alabiliyorum! Bu kadar parayı nasıl ödeyeyim! Sırf yemek takımı için 1000 TL fark ödemem gerekiyor!
Marmara Park mağazasına gittim ürün seçimi için, satış danışmanları da mağaza müdürü de asla ilgilenmediler, fuardan almışsınız, sizinle ilgilenen hangi mağaza ise orayla görüşün dediler! Kurumsallıkla alakaları yok.

Yaprak 807 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi17 Temmuz 2017

    Merhaba, Farklı dönemlerde farklı ihtiyaçlara göre düzenlenen indirimler, kampanyalar bulunmaktadır. Yemek takımları için verilen değişim garantisi içerisinde farklı bir ürün grubundan model beğenilmesi halinde oluşan fiyat farkı ödenerek model değişim işlemi sağlanabilir. Oluşan fiyat farkının alınmadan model değişimi yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön