25 Şubat 2013

Bernardo Ürünün Kapağında Lekeler Oluştu!

Bernardo İstanbul Torium mağazasından almış olduğum kapaklı kahvaltı tabağımın altında ilk kullanımdan itibaren çizik şeklinde çatlaklar oluştu ve makineye attığımda da kapağında benek benek kireç gibi lekeler oluştu. Tabağı mağazaya götürdüğümde boşvermiş bir tavırla karşılaştım. Benim istediğim sadece Ürünün neden böyle olduğuna dair tatmin edici bir cevap almaktı ama makineye atmamalıydınız denildi.


Şimdi soruyorum ben bu serinin tuzluğundan başlayarak bütün ürünlerini aldım. Şimdiye kadar makineye attığımda diğer ürünlerde böyle bir sıkıntı olmadı bu üründe neden oldu ve madem elde yıkanacak satılırken neden bir açıklama yapılmadı? Söylenseydi günlük kullanım, için almazdım böyle ürünler.

Nurşen 88 Okunma

Cevaplar

  • Nurşen26 Şubat 2013

    ürünü ilgili mağaza faturası olmadığı için geri çevirmiştir daha sonra fatura ile gittiğimde de fotokopisinin onlar için yeterli olacağını söyleyip aslını alma ihtiyacı duymamışlardır. kullanım kaynaklı durum makineye atmaksa makineye atılmayacağı belirtilmemiştir. ayrıca ürünü 2012/haziran ayında kullanmaya başladım ve sıkıntıdan dolayı 2012/eylül ayında mağazaya götürdüm.

  • Bernardo Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhaba, Müşterimizin aldığı günlük kullanım ürünü olan seramik ve mika bir kahvaltılıktır. Ürün 2011 yılında alınmış olup, faturası olmadığı halde ürün değerlendirilmiştir. Üründe görülen deformasyon kullanımdan kaynaklıdır ve bu konuda müşterimize bir buçuk ay önce geri dönüş yapılmıştır. Kullanımdan kaynaklı ve faturası olmayan bir ürünle ilgili işlem yapılamamktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön