05 Şubat 2014 #2277376

Bernardo Ürün Çok Kullanışsız

Bernardo' dan şikayetçiyim. Bernardo B* Y*** AVM den aldığım Flare çaydanlığın doldurma yeri koptu, götürdüm değiştirdiler, değiştirdiğim çaydanlık yine akıtmaya başladı, tekrar götürdüm ve Flare serisini istemediğimi söyledim. Çaydanlık aldığımda 59 TL ydi, şu an 79 TL olmuş, 79 TL olan Elegance çaydanlığı almak istedim. Fatura fiyatı 59 TL olduğu için 20 TL fark ödemeniz gerekiyor dediler. Müşteri hizmetlerini arayın dediler. Aradım , halkla ilişkiler S***** Hanım bana kitaptan paragraflar okudu.

Tarık 347 Okunma

Cevaplar

  • Tarık05 Şubat 2014

    Şikayetlere baktım, kimse Bernardo dan memnun değil. Aynı ürün 1 yıl içinde 2 kez arızalanıyorsa bunda sorun yok, benim bu ürün hatalı, artık bu ürünü istemiyorum aynı fiyatlı başka bir ürün verin demem sorun. Bernardo nun müşteri memnuniyeti konusunda istekliyse 40 fırın ekmek yemesi lazım. Markanın sahibinin bunlardan haberi yoksa müşteri temsilcileri markanın adını kötülüyor. Bernardo ile ilgili facebookta ve şikayet var da yüzlerce çözülmemiş problem okudum , hepside müşteri ilişkilerinden şikayetçi...

  • Bernardo Temsilcisi05 Şubat 2014

    Merhaba, Ürün şikayetlerinde ürünün incelemeye gönderilmesi gerekmekte olup, mağazamız müşterimizin memnuniyeti adına direkt olarak farklı bir ürünle değişim yapabileceğini belirtilmiştir. Değişim işleminde fatura tutarı üzerinden işlem yapılmakta olup, farklı bir uygulama yapılması mümkün değidlir. Bu konuda hem mağaza yetkilimiz hem müşteri hizmetleri yetkilimiz müşterimize bilgi vermiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön