28 Şubat 2015
Yorum Yap
#3080745

Bernardo Termos Garanti Kapsamı ve Fatura Sorunu

Ayrılık Çeşmesindeki Bernardo'dan misafir ve günlük yemek takımı almıştım. Kasım aralık ayının taksitlerini ödemeye gittiğimde birde oradan termos almıştım. Taksitlerimi ödediğim ve yeni termos aldığım tarih aynı gün 13.11.2014'tür. O zamanlar satış sorunlusu olan N**** hanım ödediğim taksitlerin makbuzunu verirken termos in sadece slip verdi ve onun faturasını vermedi.


Aynı zamanda termosun garanti kapsamında olmadığını da söylemedi. 15 Şubat'ta termosun içine sıcak şu koyduğumda çatladı içi bozuldu. Hemen termosu götürdüm slipi verdim 13.11.2014 tarihinde termosun kaydı yok ve fatura yok dediler. Peki değişir mi dedim. Evet değişir zaten sizi bugün ararız dediler.

Zerrin Zerrin 1.203 Okunma

Cevaplar

 • Zerrin13 Mart 2015

  Hala neden ürünümle ile ilgili iş yapılmıyor acaba

 • Zerrin03 Mart 2015

  12 parça misafir 12 parça günlük yemek takimini alırken üstümüze düştüler. Bir sonraki ay taksitleri ödemeye gitttiğimizde termos almak istediğimizde termosu da taksitleri ödedigimiz gün verdi nurten hanim fatura vermedi garantisi yok demedi veya bunun için bir belge vermedi. Faturasi varsa neden bilgisayar kayıtlarında bu ürün kaydı yok.

 • Zerrin03 Mart 2015

  Ürünün garanti kapsaminda olmadigiyla bilgi ve belge verilmedi. Fatura tarihi 13.11.2014te ama kayitlarinda görünmüyor neden acaba slipte de tarih yazıyor üstelik nurten hanim fatura vermedi zaten

 • Bernardo Temsilcisi03 Mart 2015

  Merhaba, Ürünün garanti kapsamında bulunmadığı ve faturası olmayan bir ürünle ilgili işlem sürecinin başlatılamayacağı daha önce müşterimize belirtilmiştir. Ayrıca kredi kartı slip örneği fatura yerine geçmemektedir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler