12 Mart 2013

Bernardo Tencerenin Tabanı Çıktı!

Bernardo dan aldığım çeyiz setiyle verilen tencerelerden birinin tabanı çıktı!Düdüklü tencere ise daha birkaç kullanımda hava kaçırmaya başladığı için kullanılamaz durumda bu çeyiz setlerinin içine defolu arızalı ürünleri koydukları aşikar!Düdüklü tencerenin tamiri için yardım istediğimde bana yardımcı olamayacaklarını söylediler böyle bir müşteri memnuniyeti anlayışı görmedim herşey satışı yapıp parayı alana kadarmış! Yeni bi ev kurmak için alışveriş yapıyosunuz özenerek dünyanın parasını ödeyerek iyi bir marka olarak bildiğiniz yerlerden alışveriş yapıyorsunuz ortaya çıkan sonuç hüsran. Sadece düdüklü tencerenin servis hizmeti almak istedim yardımcı olmadılar bu nasıl bir hizmet anlayışı!!

Gözde 183 Okunma

Cevaplar

  • Gözde12 Mart 2013

    tamda bernardoya yakışır bir cevap..satış sonrası hizmetler mükemmel!! müşteri memnuniyetinin hiçbir önemi yok büyük frma anlayışınızı ayakta alkışlıyorum.

  • Bernardo Temsilcisi12 Mart 2013

    Merhaba, Garanti kapsamında satılan ürünlerde servis desteğinin alınabilmesi için fatura ve garanti belgesinin müşterilerimiz tarafından beyan edilmesi gerekmektedir. Satış esnasında verilen bu belgelerin sorumluluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön